Frankie GindlProsjektutvikler / Teknisk byggeplassleder

E-post: frankie@tevas.no

Mob: 48 18 63 92

Hallstein TræetProsjektleder

E-post: hallstein@tevas.no

Mob: 93 25 99 91

Ingunn GjerdmundnesTeknisk sjef

E-post: ingunn@tevas.no

Mob: 90 76 07 31

Ingvild K VaagØkonomisjef/Controller

E-post: ingvild@tevas.no

Mob: 976 96 716

Jorunn V. LøyningDaglig leder

E-post: jorunn@tevas.no

Mob: 41423381

Kenneth LekvaTeknisk byggeplassleder/ kalkulatør

E-post: kenneth@tevas.no

Mob: 97 55 12 00

Lars Frode GrevleProsjektleder

E-post: lars.frode@tevas.no

Mob: 40 83 33 65

Mona L. TøsdalProsjektleder

E-post: mona@tevas.no

Mob: 47 45 46 71

Ole Chr. AbrahamsenTeknisk byggeplassleder

E-post: ole@tevas.no

Mob: 92060202

Sverre NesbøProsjektleder

E-post: sverre@tevas.no
Mob: 45 90 00 65

Tom Chr. EideMarkedssjef

E-post: tom@tevas.no

Mob: 41 60 77 71

Øystein GrotleTeknisk byggeplassleder

E-post: oystein@tevas.no
Mob: 93 22 11 32